Jak co roku w okresie letnim mamy możliwość wzięcia udziału w niezliczonej liczbie imprez, przygotowywanych dla nas przez Urzędy Miast i Gmin. Podobnie jest również w tym roku, w którym letni okres zapowiada się wyjątkowo pięknie i wyjątkowo! Jeśli nie lubisz siedzieć w domu i chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu koniecznie odwiedź Henrykalia! Co przygotowują dla nas organizatorzy?

Pod gołym niebem

W tym roku Legnickie Pola zapraszają na kolejną edycję kultowych już Henrykaliów. Zapowiada się wyjątkowo ciekawe wydarzenie, którego rozpoczęcie planowane jest o godzinie 15:00 dnia 30 czerwca. Całość imprezy odbędzie się pod gołym niebem, na terenie zielonym przy ul. Księżnej Anny, wykorzystując piękną pogodę, jaką jesteśmy obdarzani w tym roku. O odpowiednią atmosferę dbać będą dziesiątki atrakcji, przygotowane przez organizatorów. Oprócz oprawy muzycznej zajęcie w Legnickich Polach znajdą najmłodsi, dzięki animatorom organizującym im zabawy. Planuje się także różne spektakle i pokazy, między innymi karate i tańca.

Gwiazda wieczoru

Warto powiedzieć o atrakcjach muzycznych, przygotowanych w tym roku przez organizatorów, a te zapowiadają się naprawdę fantastycznie! Już od godziny 17:30 będziemy mogli podziwiać pierwszych artystów, występujących na scenie. Wystąpią dla nas Struktura, IRIS oraz Red Violin. Gwiazdą wieczoru na tegorocznych Henrykaliach będzie zespół Piękni i Młodzi, który zabawi nas o godzinie 21:30! Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!